Uwaga Ostrzezenie: Istnieje mozliwosc zapisu pliku konfiguracyjnego w lokalizacji: /home/kakasia/domains/uroda-zdrowie.pl/public_html/includes/configure.php. Istnieje ryzyko zagrozenia pracy systemu - zmień uprawnienia dla tego pliku.
Start » Katalog » Uklad pokarmowy » 20 luty 2018 :: Anety, Lecha, Leona
calivita
-------URZĄDZENIA------ (4)
------ORGANICZNE -------
-----H E R B A T Y------- (3)
-----K S I Ą Ż K I-------- (8)
-----O L E J K I---------- (3)
-----ORTOPEDYCZNE---- (1)
-----P R E P A R A TY ---
Alerie i chorob.skóry (5)
Cukrzyca (6)
MIODY MANUKA
Oczyszczanie
Odchudzanie (3)
Odporność (4)
Stawy,kości, mięśnie (9)
Uklad moczowy (5)
Uklad nerwowy (6)
Uklad pokarmowy (9)
Uklad sercowo-naczyniowy (3)
Witaminy i minerały (10)
Wlosy, skora, paznokcie (1)
Wzrok, oczy
Dla niej i dla niego (5)
Wzmacniające (1)
-----------Z I O Ł A--------
Zioła jednorod.
Zioła jednorod. fix (9)
Zioła mieszanki (1)
Zioła mieszanki Ojca Klim. (20)
----------KOSMETYKI------
Twarz (12)
Włosy (3)
Ciało (1)
Dłonie i stopy
Jama ustna (2)
Higiena intym.
---------WG F I R M Y-----
Aloes Forever (9)
Akuna
Calivita
Colagen
Colostrigen Genactive
Coral Club
Kinotakara K-Link (5)
Immunocal
JOY DAY (4)
Life Styles
Now Foods
Transfer Factor
Vilcacora (12)
VISION

Wszystkie artykuly (82)
Aloes i Vilcacora (3)
Aloes-Forever (1)
Fitoterapia (3)
Herbalifeline (4)
Kolagen Colway (1)
Radamir -instukcja obsługi
Składniki mineralne (15)
Składniki odżywcze (6)
Transfer Factor (6)
Uroda (7)
Witaminy A-Z (16)
Zdrowie (20)
Informuj mnie o aktualizacjach Colon C 180g -reguluje prace jelit, dostarcza błonnika i przyja
Krzem organiczny żel 70 g
Krzem organiczny żel 70 g
95.00zł
90.00zł
zobacz wszystkie
Kuracje


O sklepie
Koszty wysyłki
Polityka prywatności
Regulamin
Obecnie jest 6 Gosci online.

Colon C 180g -reguluje prace jelit, dostarcza błonnika i przyja

35.00zł


Colon C 180g -reguluje prace jelit, dostarcza błonnika i przyja

reguluje pracę jelit
zapobiega zaparciom
dostarcza błonnika i przyjaznych bakterii


Skład :
Łupiny nasion babki płesznik (Plantago psyllium), fruktooligosacharydy, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bifidus.

Sposób użycia:
2 czubate łyżeczki (10 g) dziennie - jedną przed śniadaniem, drugą przed kolacją.
Zmieszać z wodą lub sokiem owocowym i natychmiast wypić. Istotne jest, by popić preparat dodatkową szklanką wody lub soku. Po dwóch tygodniach można zmniejszyć ilość preparatu o połowę.


Działanie:
Colon C® sporządzony jest z naturalnych składników ułatwiających perystaltykę jelit. Codzienna dawka Colon C® zapewnia odpowiednią ilość błonnika i dostarcza jelitom przyjaznych bakterii. Łupiny nasion babki płesznik dostarczają błonnika, który zwiększając objętość, pobudza ściany jelit do pracy i przesuwania znajdującej się w nich masy. Obecność błonnika w jelitach sprzyja rozwojowi przyjaznych bakterii, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Fruktooligosacharydy (prebiotyki) zawarte w Colon C® modyfikują florę jelitową i zwiększają populację bakterii z rodzaju Lactobacillus.


  Naturalnie zdrowe jelita


Codzienna troska o zdrowie jelit jest niezwykle ważna dla nienagannego funkcjonowania organizmu i nie pozostaje bez wpływu na ogólny stan zdrowia. Colon C sporządzony został z naturalnych składników z myślą o poprawie zdrowia i funkcjonowania jelit. Nie zawiera żadnych sztucznych składników i nadaje się jak najbardziej do codziennego użytku.

Wszystko o jelitach

Jelito, stanowi najdłuższy odcinek przewodu pokarmowego u kręgowców rozpoczynający się za żołądkiem, a kończący się odbytnicą lub stekiem. Ściana jelita zbudowana jest z błony śluzowej, błony mięśniowej i otrzewnej. U człowieka wyróżniamy jelito cienkie i grube.
Jelito cienkie, ma długość 5-6 m, składa się z dwunastnicy, jelita czczego czyli próżnego i jelita krętego czyli biodrowego. Jelito cienkie charakteryzuje się obecnością w błonie śluzowej fałdów okrężnych i na nich osadzonych kosmków jelitowych, które w bardzo dużym stopniu zwiększają powierzchnię wchłaniania.
W jelicie cienkim odbywa się końcowy rozkład pokarmów, cukrów, tłuszczów i białek.
Jelito grube, składa się z części rozpoczynającej się ślepo poniżej ujścia jelita cienkiego, zwanej jelitem ślepym, od którego odchodzi wyrostek robaczkowy. Idąc w górę od prawego talerza biodrowego jelito ślepe przechodzi w okrężnicę. Wyróżniamy trzy części okrężnicy. Pierwsza jest nazwana okrężnicą wstępującą, która następnie pod prawym łukiem żebrowym zgięciem prawym przechodzi w okrężnicę poprzeczną. W lewym podżebrzu w sąsiedztwie śledziony okrężnica poprzeczna lewym zgięciem przechodzi w okrężnicę zstępującą, kierującą się ku dołowi i na lewym talerzu biodrowym przechodzi w esicę, która po przejściu do miednicy kończy się odbytnicą.

Zdrowie jelit zależy od 5 czynników

Dobre wydalanie
Aby zachować zdrowe jelita należy zadbać o prawidłową perystaltykę, tak by resztki po procesach trawiennych mogły być regularnie wydalane. Z drugiej strony nie powinno się to dziać zbyt szybko, gdyż może zapobiegać wzrostowi korzystnej flory bakteryjnej i prowadzić do wydalenia z organizmu niezbędnych minerałów.

Prawidłowa dieta
Prawidłowa, zbalansowana dieta, bogata w owoce i warzywa może wspomagać efektywne wydalanie.

Woda
Woda oczyszcza system. Zaleca się pić 8-10 szklanek wody dziennie, ale wielu spośród nas tyle niestety nie pije.

Odpoczynek
Odpowiednio długi czas na odpoczynek może mieć kolosalne znaczenie dla właściwego trawienia. Stres może przeciwdziałać właściwemu trawieniu i zaburzać naturalną równowagę organizmu. Jednym ze sposobów na relaks i wspomaganie procesów trawiennych są ćwiczenia.

Zdrowe bakterie
Długotrwałe zdrowie jelit zależy od utrzymania korzystnej przewagi bakterii pożytecznych nad szkodliwymi. Przewaga ta może zostać zachwiana na przykład na skutek używania antybiotyków, likwidujących infekcje i zabijających – niestety – nie tylko złe, lecz również i dobre bakterie. To właśnie prebiotyki mogą pomóc utrzymać odpowiednia równowagę bakteryjną.

WSZYSTKO O COLON C

Colon C powstał po to, by w sposób naturalny utrzymać zdrowie jelit. Dlatego właśnie zawiera trzy fundamentalne składniki:
Łupiny babki płesznik, frukto-oligosacharydy (prebiotyki), Lactobacillus i Bifidobacteria (probiotyki).
Wszystkie składniki są pochodzenia roślinnego. Wszystkie są delikatne w działaniu oraz nieprzyswajalne i niewchłanialne przez organizm. A zatem Colon C nadaje się do regularnego, codziennego użytku.

Babka płesznik
Łupiny nasion Babki płesznik dostarczają błonnika i dobroczynnego śluzu. Błonnik jest nierozpuszczalnym i nietrawionym w przewodzie pokarmowym włóknem roślinnym, które ma zdolność pęcznienia. Zwiększając objętość, pobudza ściany jelit do pracy i przesuwania się znajdującej się w nich masy. Obecność błonnika w jelitach sprzyja rozwojowi przyjaznych bakterii, co pośrednio wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Zwykle większość błonnika obecnego w diecie człowieka pochodzi z ziaren zbóż, które mogą jednak powodować podrażnienia niezwykle wrażliwych ścian jelit. Łupiny babki płesznik nie tylko chłoną wodę w ilości wielokrotnie przewyższającej ich objętość, ale w obecności wody uwalniają śluz i tworzą żel ułatwiający przesuwanie mas zawartych w jelitach w sposób skuteczny, a jednocześnie delikatny. Ponieważ nie powoduje to otarcia ścian jelit, zastosowanie nasion babki płesznik jest idealne w przypadku jelit wrażliwych. Użyte w Colon C nasiona są najwyższej jakości.

Fruktooligosacharydy (prebiotyki)
to naturalny składnik występujący w roślinach takich, jak szparagi, pory, cebula czy czosnek. W dużych ilościach obecne są także w karczochach, z których się je najczęściej pozyskuje. Fruktooligosacharydy zawarte w Colon C są w 100% pochodzenia roślinnego. Badania naukowe przeprowadzone w USA i Japonii dowodzą, iż fruktooligosacharydy stosowane jako uzupełnienie diety modyfikują florę jelitową i zwiększają populację bakterii z rodzaju Lactobacillus.

Lactobacillus i Bifidobakteria (probiotyki)
są dowodem na to, że drobnoustroje mogą wspomagać działanie ludzkiego organizmu. Propagatorzy zdrowego żywienia od dawna rekomenduję wykorzystanie przyjaznych bakterii w celu utrzymania korzystnej równowagi mikrobiologicznej przewodu pokarmowego. Obecnie zostało to także potwierdzone naukowo. W przewodzie pokarmowym człowieka egzystują zarówno “dobre”, jak i te “złe” drobnoustroje, nieustannie współzawodniczące z sobą. W ideale powinna być zachowana między nimi równowaga. Niestety, jest ona najczęściej naruszana poprzez wtargnięcie “nieżyczliwych” bakterii. Nawet stres i trudności nowoczesnego stylu życia mogą prowadzić do zachwiania równowagi mikrobiologicznej jelit. Zapewnienie dostarczania probiotyków w diecie jest ważnym elementem wspomagania stałości środowiska jelit.

INNE INFORMACJE

Efekt synbiotyczny
Badania dowiodły, że Lactobacillus Bacteria i Frukto-oligosacharydy, przyjmowane razem jeszcze lepiej chronią jelita. Działanie takie nazywa się efektem symbiotycznym.

Chorzy na cukrzycę
Żadna substancja zawarta w Colon C nie jest wchłaniana przez organizm (pozostają w układzie trawiennym) i stąd każda z nich nadaje się do codziennego użytku. Wchłaniający wodę błonnik, zastosowany w Colon C, może być pożyteczny dla diabetyków z kilku powodów – jednym z nich jest fakt, iż cukry zawarte w błonniku nie są trawione. Diabetycy przyjmujący Colon C powinni jednak skonsultować ten fakt ze swoim diabetologiem, gdyż Colon C jako składnik diety może odegrać istotną rolę w utrzymaniu właściwego poziomu cukru.

Ciąża
Colon C może być stosowany przez kobiety ciężarne i matki karmiące. Niemniej każda ciężarna kobieta winna najpierw zasięgnąć opinii dietetyka. Zaleca się jednoczesne przyjmowanie preparatów multiwitaminowych i mineralnych zawierających kwas foliowy.

Zdrowe serce
Colon C
może pomóc w zachowaniu zdrowego serca. Badania w Europie i USA dowodzą, że rozpuszczalny błonnik zawarty w babce płesznik, stosowany jako składnik diety zawierającej niewielkie ilości tłuszczów nasyconych i cholesterolu może wywierać korzystny wpływ na serce.

Antybiotyki
Zawarte w Colon C probiotyki sprawiają, że można go używać przyjmując jednocześnie antybiotyki. Zaleca się także jego stosowanie po kuracji antybiotykami.

Oczyszczanie
Colon C
, ze względu na właściwości znakomicie nadaje się jako uzupełnienie diety oczyszczającej.

Jak stosować Colon C?
Colon C występuje pod postacią proszku. Należy go mieszać z wodą lub sokiem owocowym. W celu uzyskania pełnej informacji należy zapoznać się z treścią etykiety. Colon C nie zawiera glutenu, pszenicy, mleka, może być spożywany przez wegetarian i wegan.

SKŁADNIKI ODŻYWCZE

Wartość energetyczna
(na 1 porcję = 5 g) 2 kcal / 8 kJ
Wartość odżywcza na 100 g
Białko > 1 g
Węglowodany > 1 g
Tłuszcz > 1 g
Błonnik 4,2 g
Sód 0,002 g
Lactobacillus 1,2 x 109

Kup Colon C 180g -reguluje prace jelit, dostarcza błonnika i przyja juz teraz.
Data dodania produktu: 23 styczeń 2004.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Sollievo uporczywe zaparcia
Sollievo uporczywe zaparcia
noni calivita
E-mail

Haslo


Nowy klient?
Zapomniales hasla?
1 x Colon C 90g-dostarcza błonnika i przyjaznych bakterii
19.00zł

Zamawiam
GaduGadu : 1012847
sklep@uroda-zdrowie.pl

tel. (17) 8525613
informacja o produktach

696 310 778
szybka realizacja zamówień
A-Z Medica
Strona A-Z Medica
Inne produkty
Informuj mnie o aktualizacjach Colon C 180g -reguluje prace jelit, dostarcza błonnika i przyja
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym

W naszym sklepie kupisz tanio zioa, suplementy zdrowotne, witaminy firm : FinClub AzMedica Akuna Herbalife Labolatoria Natury 4Life