Uwaga Ostrzezenie: Istnieje mozliwosc zapisu pliku konfiguracyjnego w lokalizacji: /home/kakasia/domains/uroda-zdrowie.pl/public_html/includes/configure.php. Istnieje ryzyko zagrozenia pracy systemu - zmień uprawnienia dla tego pliku.
Start » Katalog » Oczyszczanie » 30 kwiecień 2016 :: Balladyny, Lilli, Mariana
calivita
-------URZĄDZENIA------ (3)
------ORGANICZNE -------
-----H E R B A T Y------- (4)
-----K S I Ą Ż K I-------- (8)
-----O L E J K I---------- (3)
-----ORTOPEDYCZNE---- (1)
-----P R E P A R A TY ---
Alerie i chorob.skóry (5)
Cukrzyca (6)
MIODY MANUKA
Oczyszczanie (7)
Odchudzanie (5)
Odporność (15)
Stawy,kości, mięśnie (9)
Uklad moczowy (5)
Uklad nerwowy (6)
Uklad pokarmowy (10)
Uklad sercowo-naczyniowy (3)
Witaminy i minerały (10)
Wlosy, skora, paznokcie (1)
Wzrok, oczy
Dla niej i dla niego (5)
Wzmacniające (8)
-----------Z I O Ł A--------
Zioła jednorod.
Zioła jednorod. fix (9)
Zioła mieszanki (2)
Zioła mieszanki Ojca Klim. (20)
----------KOSMETYKI------
Twarz (13)
Włosy (3)
Ciało (1)
Dłonie i stopy
Jama ustna (2)
Higiena intym.
---------WG F I R M Y-----
Aloes Forever (10)
Akuna
Calivita (58)
Colagen (3)
Colostrigen Genactive (2)
Coral Club
Kinotakara K-Link (6)
Immunocal (1)
JOY DAY (4)
Life Styles (3)
Now Foods (4)
Transfer Factor (2)
Vilcacora (16)
VISION

Wszystkie artykuly (82)
Aloes i Vilcacora (3)
Aloes-Forever (1)
Fitoterapia (3)
Herbalifeline (4)
Kolagen Colway (1)
Radamir -instukcja obsługi
Składniki mineralne (15)
Składniki odżywcze (6)
Transfer Factor (6)
Uroda (7)
Witaminy A-Z (16)
Zdrowie (20)
Informuj mnie o aktualizacjach Kudzu - Twoja droga do trzeźwości, odtruwa,wzmacnia system nerwo
Żywe mydło 500 ml efektywne mikroorganizmy
Żywe mydło 500 ml efektywne mikroorganizmy
25.00zł
zobacz wszystkie
Kuracje


O sklepie
Koszty wysyłki
Polityka prywatności
Regulamin
Obecnie jest 1 Gosc online.

Kudzu - Twoja droga do trzeźwości, odtruwa,wzmacnia system nerwo

54.00zł


Kudzu - Twoja droga do trzeźwości, odtruwa,wzmacnia system nerwo

Nie musisz być bezradny wobec alkoholu. Nie musisz być bezradnym uczestnikiem ciągłych wzlotów i upadków Twoich bliskich. Nie musisz patrzeć jak ktoś bliski przegrywa z nałogiem.
Przełam swoją bezradność i pomóż sobie oraz tym, na których Ci zależy!
Wygrajcie razem!
 
90 kapsułek
 
Kudzu
- już w pierwszym tygodniu stosowania zmniejsza potrzebę picia alkoholu
- wzmacnia system nerwowy (co jest szczególnie ważne w terapii)
- reguluje proces trawienia
- stabilizuje ciśnienie krwi i pracę serca
- wzmacnia organizm
- ma działanie odtruwające
- podnosi poziom naturalnych substancji w mózgu, m.in. serotoniny i dopaminy, które regulują stan     emocjonalny
Preparat Kudzu działa w sposób długofalowy. Pozytywne efekty jego stosowania można odczuć bardzo szybko, a trwałe skutki po kilkunastu miesiącach.
 
Czym jest alkoholizm
Uzależnienie od alkoholu jest chorobą, która zaczyna się i rozwija podstępnie, bez świadomości zainteresowanej osoby. Polega na niekontrolowanym piciu napojów alkoholowych. Początkowo mniejszych, a następnie coraz to większych dawek alkoholu, aż w konsekwencji może nawet doprowadzić do przedwczesnej śmierci. Źródłem alkoholizmu jest ludzka słabość, która obejmuje nie tylko samego chorego, ale także jego otoczenie rodzinne i społeczne. Osoby chore na alkoholizm nie są w stanie normalnie funkcjonować. Ranią swoich bliskich, zaniedbują obowiązki związane z pracą i domem, stają się obojętne na okazywane im uczucia. A nadużywanie alkoholu to niestety bardzo powszechny problem w naszych rodzinach. Alkoholizm prowadzi również do bardzo silnego osłabienia organizmu, problemów z wątrobą, trawieniem, ciśnieniem, krążeniem oraz wywołuje szereg innych schorzeń. Wielu alkoholików nie chce się leczyć, ponieważ nie potrafią przyznać się do swoich słabości. Wstydzą się tego, że ich życiem rządzi alkohol. Podjąć walkę jest trudno, ale jeśli zrobisz ten pierwszy krok, to dzięki Kudzu walka stanie się łatwiejsza i zakończy się sukcesem. Wygraj bitwę oraz całą walkę dzięki Kudzu!
 
NOWE ŻYCIE dzięki kudzu
Natura zatroszczyła się też o to, by po ciężkiej chorobie alkoholowej można było wrócić do pełni sił. Korzeń kudzu pomaga odtruć cały organizm, a w szczególności wątrobę. Reguluje zaburzone trawienie, likwiduje nadkwaśność żołądka, usuwa biegunki, łagodzi też bóle (np. głowy), obniża ciśnienie i, co bardzo ważne, pobudza krążenie. Dostarcza też ogromnych ilości kalorii (zawiera ich więcej niż miód) potrzebnych w regeneracji wyniszczonego organizmu. Dzięki temu osoby przyjmujące Kudzu mogą szybko odzyskać dobre samopoczucie. Ten cenny korzeń wpływa również kojąco na psychikę. Pobudza mózg do produkcji serotoniny i dopaminy – hormonów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Zbadano, że niski poziom serotoniny powoduje zachowania agresywne, ataki furii, albo odwrotnie – depresje, załamania psychiczne. Często możemy to zaobserwować u osób uzależnionych. Dlatego regularne przyjmowanie Kudzu może im pomóc odzyskać równowagę psychiczną.
 
Wyleczyłem się z alkoholizmu dzięki Kudzu!
Uczeni z ośrodka Nauk Medycznych z Uniwersytetu Harwardzkiego w Bostonie oraz uczeni ze Szkoły Medycznej w Chapel Hill oraz wiele innych instytucji naukowych dowiodły, że ekstrakt kudzu oraz zawarta w nim daidzeina może radykalnie zredukować łaknienie alkoholu. „Kudzu ocalił moje życie”- tak mówi Lary Cambert, 55-latek z Atlanty. „Zacząłem pić, gdy miałem lat 17, a alkoholikiem stałem się już w wieku 25 lat. Piłem więcej alkoholu w tydzień niż inni przez miesiące. Zabijało mnie to, do czasu kiedy zacząłem stosować kudzu.” „Mój lekarz zaproponował mi kurację kudzu. W ciągu dwóch dni stosowania kudzu moja ochota na alkohol zmalała o połowę. Po dwóch tygodniach nie potrzebowałem już alkoholu. Nie piłem żadnego alkoholu od 3 miesięcy i nigdy nie czułem się lepiej.” „W sklepie zielarskim kupiłem kudzu oraz samą daidzeninę. Kudzu przyjmuję codziennie. Jest to błogosławieństwo od Boga” Jak działa kudzu w leczeniu alkoholizmu? Niektórzy uczeni twierdzą, że ogranicza jego wchłanianie w jelicie cienkim. Inni natomiast sugerują, że kudzu redukuje ochotę na alkohol zmieniając działanie substancji mózgowej - serotoniny. „Kudzu jest znienawidzone w południowych Stanach Zjednoczonych, ponieważ rośnie w zatrważającym tempie i dusi inne rośliny wokół siebie. W Chinach natomiast kudzu jest czczone jako ziołowe lekarstwo” - mówi botanik Dr Chiang Wen-ho z Instytutu Badań na Ziołach w Beijing. Wayne Diaz Tekst został publikowany na łamach Weekly World News
 
Dlaczego w dawnych Chinach nie istniał problem alkoholizmu
Kudzu Vine (pueraria lobata) to pnąca roślina o dużych liściach i cudownie pachnących kwiatach. Korzeń i kwiaty tej rośliny były stosowane jako lek w tradycyjnej medycynie chińskiej przez ponad dwa tysiąclecia. Kilka czy kilkanaście wieków temu również istniał problem alkoholizmu, ale poradzono sobie z nim. Lekarze z tamtych czasów poszukiwali naturalnych preparatów, które mogłyby uratować ludzi dotkniętych nałogiem. Obserwowali oni, że codziennie przyjmowanie kudzu zmniejszało zapotrzebowanie na alkohol. Dzięki temu łatwiej było pokonać „silne pragnienie picia”. Dawne księgi medyczne z Chin oraz stare opisy kuracji podają, że korzeń kudzu wspomagał też regenerację wyniszczonego nałogiem organizmu. Te starożytne przekazy wzbudziły zainteresowanie świata naukowego. Pod koniec lat 80-tych dwudziestego wieku amerykańscy naukowcy zaczęli badać kudzu pod kątem medycznym. Uczeni z Uniwersytetu Harwardzkiego w Bostonie oraz Uniwersytetu w Północnej Karolinie prowadzili szerokie badania nad kudzu. Zastosowanie kudzu w leczeniu alkoholizmu było również przedmiotem badań laboratoryjnych prowadzonych w wielu ośrodkach naukowych w USA i Europie m.in.: Indianopolis, Bolonii, Cagliari, Camerino.
 
Kudzu najwyższej jakość
Kudzu zawiera odpowiednią ilość izoflawonów, a przede wszystkim daidzyny i daidzeiny (19 mg). Izoflawony zawarte w naszym Kudzu efektywnie zmniejszają potrzebę picia alkoholu. Hamują również tworzenie się aldehydu octowego w organizmie, który wywołuje objawy zatrucia organizmu. Jedynie wysoka zawartość izoflawonów zapewnia skuteczność preparatu w walce z alkoholizmem.
 
Kudzu dla palaczy i nie tylko
Korzeń kudzu kryje w sobie jeszcze wiele cennych zastosowań, a naukowcy cały czas próbują je odkryć. Uczeni z Bostonu opublikowali badania, z których wynika, że ta roślina może pomóc również osobom uzależnionym od nikotyny. Jak to wytłumaczyć? Autorzy raportu wyjaśniają, że kudzu zawiera w sobie szereg dobrych składników tytoniu, które nie uzależniają i nie szkodzą zdrowiu. Dlatego, kiedy przyjmujemy je codziennie, częściowo oszukujemy nasz organizm. Dostarczamy mu odpowiednią porcję tytoniopodobnych substancji, ale bez szkodliwej nikotyny. Dzięki temu rezygnacja z palenia staje się dużo łatwiejsza. Ostatnimi laty badano też kudzu pod kątem łagodzenia skutków menopauzy i klimakterium. Ten czas w życiu kobiety to okres zmniejszonej produkcji hormonu o nazwie estrogen. Niedobór tego związku wywołuje nieprzyjemne symptomy – uderzenia gorąca, zawroty głowy, rozdrażnienie, kłopoty ze skórą, krążeniem, układem kostnym. Zauważono, że izoflawony z kudzu, które działają podobnie do estrogenu, mogą złagodzić niektóre z tych uciążliwych dolegliwości.
 
Dawkowanie:
Kudzu należy przyjmować regularnie, 1-2 kapsułki dziennie (w zależności od indywidualnego zapotrzebowania organizmu) przed jedzeniem lub podczas jedzenia. Kapsułki można przyjmować w całości lub ich zawartość wsypać do posiłków. Można też dodawać Kudzu do alkoholu (np. kiedy alkoholik jest w ciągu alkoholowym i nie ma innej możliwości podania mu preparatu).
 

 

Kup Kudzu - Twoja droga do trzeźwości, odtruwa,wzmacnia system nerwo juz teraz.
Data dodania produktu: 06 kwiecień 2004.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Perła Inków - No Scar - krem z macicy perłowej przeciw bliznom,
Perła Inków - No Scar - krem z macicy perłowej przeciw bliznom,
Polinesian Noni Juice Sok z noni
Polinesian Noni Juice Sok z noni
Maca Krem natłuszczająco-regenerujący
Maca Krem natłuszczająco-regenerujący
Sangre de drago Krem natłuszczająco-regenerujący
Sangre de drago Krem natłuszczająco-regenerujący
MASKA Z MIODLI INDYJSKIEJ do cery tłustej ze skłonnością do wypr
MASKA Z MIODLI INDYJSKIEJ do cery tłustej ze skłonnością do wypr
Mięśniaki maciczne- Zestaw ziół wg Klim.
Mięśniaki maciczne- Zestaw ziół wg Klim.
noni calivita
E-mail

Haslo


Nowy klient?
Zapomniales hasla?
...jest pusty
GaduGadu : 1012847
sklep@uroda-zdrowie.pl

tel. (17) 8525613
informacja o produktach

696 310 778
szybka realizacja zamówień
Labolatoria natury
Strona Labolatoria natury
Inne produkty
Informuj mnie o aktualizacjach Kudzu - Twoja droga do trzeźwości, odtruwa,wzmacnia system nerwo
 
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym

W naszym sklepie kupisz tanio zioa, suplementy zdrowotne, witaminy firm : FinClub AzMedica Akuna Herbalife Labolatoria Natury 4Life